ZMAGOVALCI 3. B RAZREDA V ZBIRANJU STAREGA PAPIRJA V BOWLING CENTRU PTUJ

IMAG0411[1] IMAG0413[1]

Že lani smo se takratni drugošolci odločili, da bo naslednja zmaga v zbiranju starega papirja naša. In tako je letošnjemu 3.b razredu uspelo zbrati največ kilogramov starega papirja. Pri zbiranju je sodelovalo vseh 15 učencev, ki so v mesecu septembru prinesli 1014 kg, v oktobru pa 862 kg starega papirja. Z zbranimi 124,8 kg na učenca in skupno 1875 kg so si zaslužili uro bowlinga v Bowling centru Ptuj, ki ga je podarilo podjetje Plastika Medved iz Dragonje vasi.

In tako smo se v sredo, 16.11.2016 ob 17. uri, zbrali ter nadvse uživali v podiranju kegljev in druženju v aktivni popoldanski urici, ki je kar prehitro minila. Ker smo bili nagrade zelo veseli, smo sklenili, da se bomo v bodoče prav tako potegovali za zmago.

Učenci in učitejica 3. b