Učenci 3. b razreda so v tem šolskem letu na OŠ Cirkovce prejeli priznanje v tekmovanju za čiste zobe ob zdravi prehrani.

Zobna asistentka ga. Helena iz OE zobozdravstva Ptuj je učence 3. b razglasila za zmagovalce čistih zob. Vsakemu učencu je za nagrado podarila  zobno pasto ter ustno vodico. S tem so bili učenci dvakrat nagrajeni, saj imajo zraven zdravega in samozavestnega nasmeha, še praktično nagrado v roki.

Učenci so skozi celo šolsko leto pridno ščetkali zobe ter se s pomočjo sestre Helene naučili pravilne tehnike čiščenja zob in dlesni.  Spoznavali  so potrebne pripomočke za vzdrževanja ustne higiene  ter prednosti redne nege ustne higiene.

Učenci so se naučili in si ozavestili, da so zdravi zobje ogledalo našega zdravja.

Razredničarka:
Metka Kaiser