V torek, 16. 5. 2023, je kljub slabemu vremenu na Ptuju potekalo področno tekmovanje Kaj veš o prometu?

Tekmovanja so se udeležili tudi učenci naše šole in premagali vso konkurenco. Zmagovalno ekipo so sestavljali Teo Frangež in Nik Spačal iz 7. razreda ter Teo Dobič in Aljaž Lešnik iz 6. razreda. Zelo dobri so bili pri znanju o poznavanju cestnoprometnih predpisov in tudi na poligonu so spretno vodili kolesa.

Med vsemi udeleženci sta 1. in 2. mesto dosegla šestošolca, Aljaž Lešnik kot prvouvrščeni in Teo Dobič kot drugouvrščeni. Udeležila se bosta državnega tekmovanja, ki bo v soboto, 27. 5. v Novi Gorici.

Tudi sedmošolca sta dosegla zelo dobra rezultata.

Čestitke vsem tekmovalcem ter predvsem varno in spretno vožnjo tudi v prihodnje.

Mentorica: Jožica Jurgec