DRAGI OTROCI !

Vabimo vas na vpis v prvi razred osnovne šole,
ki bo  potekal v pisarni šolske svetovalne službe. Več…

Po šoli je dišalo po medenjakih in topinamburju

Petek, 15. novembra, smo tako kot na vseh drugih šolah začeli… (več…)

Folklorniki v Bosni

Osnovno šolo Cirkovce sem začela obiskovati septembra 2019. Vpisala sem se k folklori, saj mi je ples zelo pri srcu, pa moje nove sošolke so tudi folklornice.  Na eni izmed vaj nam je učiteljica Metka povedala, da… (več…)

Tradicionalni slovenski zajtrk v vrtcu Cirkovce

Letos obeležujemo že 9. leto, odkar se je projekt Tradicionalni slovenski zajtrk prvič udejanjil z živili na krožniku, in sicer s kruhom, z maslom, medom, mlekom in jabolki – vse slovenskega porekla. Tudi v našem vrtcu… (več…)

Ustvarjalne delavnice v Talumu

V torek, 8. 10. 2019, nas je deset učencev iz 9. in 8. razreda odšlo v Kidričevo na ustvarjalne delavnice v Talum.
(Več …)

Mladi planinci na Čemšeniško planino

V nedeljo, 13. 10. 2019, smo se z učenci planinskih krožkov OŠ Cirkovce in OŠ Kidričevo, PŠ Lovrenc ter vrtca Kidričevo,  udeležili pohoda na Čemšeniško planino. (Več…)