MINI MATURANTI VRTCA CIRKOVCE

Hitro, prehitro minevajo dnevi, , leta, in že se izteka šolsko leto in za otroke, ki bodo v novem šolskem letu prestopili šolski prag, se pričenja novo poglavje v življenju. V četrtek, 16. junija 2016, smo tako  postali mini maturanti. S piščalkami smo se odpravili skozi center Cirkovc, poslovili smo se od mlajših otrok v vrtcu in  obiskali učence prve triade v domači osnovni šoli. Po vrtcu je odmeval glas piščalk in direndaj mini maturantov.  V popoldanskem času smo se mini maturantje poslovili od vrtca na še poseben način, prespali smo v vrtcu, kar  je  posebno doživetje. Otroci sedaj, ko so opravili vse obveznosti v vrtcu, odhajajo na zaslužene počitnice. Že čez dobra dva meseca pa jih čakajo resne zadeve – šola. Želimo jim srečo in obilo uspeha na njihovi novi poti.

 

Vzg. Monika Šešo