V ponedeljek, 27.2.2017, smo se učenci 6. in 7. razreda odpravili v šolo v naravi.

Ob 8.30 smo izpred šole  krenili proti domu Trilobit, ki se nahaja v Javorniškem Rovtu.

Ko smo prispeli v dom,  smo se najprej nastanili v sobe,  pospravili prtljago ter smučarsko opremo. Nato smo imeli kosilo, zatem pa pohod in pregled smučarske opreme.

Od torka do petka smo dopoldan od 9. do 13. ure vsak dan smučali na smučišču v Kranjski Gori. Popoldan smo imeli predavanja ali pohode. Ob večerih pa smo imeli na pustni torek pustno rajanje v maskah, v sredo smo se igrali družabne igre, v četrtek pa smo imeli predstavitev sob in podelitev priznanj.

V četrtek je bilo še posebej zabavno, saj smo popoldan imeli tek na smučeh. Tekaške smuči se razlikujejo od alpskih smuči, zato smo se precej namučili, da smo ujeli ravnotežje. Velikokrat smo padli in se ob tem zelo nasmejali.

Šolo v naravi si bomo zagotovo zapomnili,  saj smo se nasmučali, nekateri pa so celo prvič stali na smučeh. Poleg tega pa je bilo še zelo zabavno.

Maša Pernat, 7. razred OŠ Cirkovce

FOTOUTRINKI