V soboto, 6. 5. 2017, je pri OŠ Videm pri Ptuju potekalo 19. medobčinsko tekmovanje Kaj veš o prometu za učence  osnovnih šol, ki ga je organiziral SPV Občine Ptuj. Udeležilo se ga je 10 osnovnih šol s po štirimi tekmovalci, med njimi tudi učenci OŠ Cirkovce. Ekipo so sestavljali: Denis Gajšt in Enej Marin iz 9. razreda, Miha Dolenc in Žan Žnidar pa iz 8. razreda. Tekmovanje je obsegalo poznavanje cestno prometnih predpisov, spretnostno vožnjo na poligonu in ulično vožnjo v okolici šole gostiteljice. Naši učenci so ekipno osvojili odlično 1. mesto in prejeli pokal v trajno last.

Med posamezniki je najboljši rezultat dosegel Jan Svenšek iz OŠ Kidričevo, 2. in 3. mesto pa sta osvojila Denis Gajšt in Enej Marin iz naše šole. Vsi trije so se uvrstili na državno tekmovanje, ki bo letos 27. maja pri OŠ Ljudski vrt v Ptuju.

Učencem čestitam za trud, ki so ga vložili v pripravo na tekmovanje in uspešno in varno v prometu  tudi naprej.

Mentorica: Jožica Jurgec


Fotoutrinki

Foto: Ivan Kojc