Bravo naše!

Komaj so se počitnice dobro začele, že naše športnice dosegajo odlične rezultate.

Eva, Leja, Asja in Sanja, ki trenirajo v Twirling klubu Sašo Slovenska Bistrica, so se v času od 29. junija do 1. julija udeležile tekmovanja v Dublinu na Irskem. Tam je potekal Evropski klubski pokal E.F.B.T. in tekmovanje se je končalo z nepričakovanim izkupičkom kolajn in nenazadnje z zgodovinskim uspehom twirling športa v Slovenski Bistrici, saj je klub postal evropski klubski prvak. Domov je prinesel 3 zlate, 3 srebrne in 1 bronasto medaljo, kar je tudi svojevrsten rekord za klub na kateremkoli mednarodnem tekmovanju. Še posebej vzpodbudna in vesela novica ob omenjenem dosežku pa je, da je velik del tega rezultata klubu priborila prav mlajša generacija tekmovalk iz OŠ Cirkovce.

Za vsemi je fantastična sezona in počitnice do začetka treninga bodo zelo dobrodošle.