TALUMOVE USTVARJALNE DELAVNICE »UPAM SI LETETI«

 V četrtek, 20.9.2018, se nas je deset učencev iz 9. razreda odpravilo v Kidričevo, v Talum, saj so nas v sklopu Inovativnega dne, ki ga tovarna priredi vsako leto za učence OŠ Cirkovce in OŠ Kidričevo, povabili na ustvarjalno delavnico. Izpred šole smo se ob 9.10 uri z gasilskim kombijem odpeljali v Kidričevo. Tam so nas že pričakali učenci OŠ Kidričevo. Najprej so nam vsem predstavili, kaj bomo počeli, nato smo se razdelili v šest mešanih skupin po tri učence. V skupinah smo izdelovali papirnata letala.  Obiskali  so nas župan, direktor Taluma ter ravnateljici obeh šol. Okrepčali smo se z malico, nato pa je sledilo tekmovanje s papirnatimi letali.

V Talumu pa smo dobili tudi darilo-  vsak je dobil  svoja VR (virtual reality) očala.

Maša Pernat