Fantje 8. in 9. razredov v tekočem šolskem letu zelo uspešno predstavljajo OŠ Cirkovce v tekmovanju OŠ v odbojki. Po tem, ko so v predtekmovanju medobčinskega prvenstva strli odpor Ptujskih šol (Olge Meglič in Ljudski vrt) so se uvrstili v finale medobčinskega tekmovanja. V finalu medobčinskega tekmovanja so v konkurenci OŠ Videm Cirkulane in OŠ Markovce osvojili 1. mesto, kar jih je pripeljalo na področno tekmovanje v Laporje. V Laporju so najprej zmagali polfinalno tekmo proti OŠ Poljčane, nato pa še v finalu po razburljivi končnici stare znance iz Vidma in postali področni prvaki v odbojki.

Za OŠ Cirkovce so nastopali naslednji učenci:

Oskar Medved, Lovro Lešnik, Jakob Pernat, Anže Kvas, Gal Pleteršek, Anej Vodan, Gal Žunko, Petje Tai, Žak Pirc in Til Erhatič.

Simon Vidovič