Iztekel se je letošnji teden pisanja z roko. Letos smo ga obeležili s šestošolci. Izvedli smo kar nekaj dejavnosti, nekaj pa jih bomo še v prihodnje. Ustvarjali smo pod geslom: » Pišem z roko, v mislim letim visoko.« Učenci so izdelali lesene medaljone, ki so jih v pri urah podarili učiteljicam in učiteljem v zameno za na roko napisano misel. Izdelali smo kotiček z lepimi mislimi, napisanimi z roko. Izdelali smo »zabojček lepih misli« ,ki ga bomo odnesli v dom upokojencev. Med šestošolci kroži  »knjiga dogodivščin v družinah šestošolcev«, kamor zapisujejo šaljive dogodivščine, ki so se jim pripetile. Posneli pa smo tudi kratek video o pomenu pisanju z roko, ki ga bomo delili tudi med ostale učence.

                                                                                  Jerneja Kuraj