Druženja z babicami in dedki imajo prav poseben čar. V okviru projekta Simbioza skupnosti smo med nas povabili babice in dedke učencev 2. razreda ter se povezali s Šolo zdravja. Cilji projekta so medgeneracijsko sodelovanje, spodbujanje vseživljenjskega učenja ter aktivnega načina življenja. V petek, 13. 10. 2023, se je dan drugošolcev pričel na šolskem igrišču, kjer smo v družbi starih staršev in Šole zdravja razgibali svoje telo. Gospa Danica nam je pripravila zanimiv gibalni program, kjer smo se razgibali in zabavali. Preko gibanja smo bogatili medsebojne odnose in osnovali ideje za ponovna srečanja. Skupaj smo preživeli lepo jutro. Razigrano druženje smo zaključili z željo, da bi bilo takšnih prijetnih trenutkov med starimi starši in vnuki še mnogo. Obljubili smo si, da se bomo družili v vsakem letnem času vsaj enkrat.

Hvala starim staršem in Šoli zdravja, ker ste nam polepšali šolski dan.

Katja Draškovič